Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 08:27
Smętarz dla zwierzaków. Zwiastun nowej adaptacji horroru Stephena Kinga
2044V

Smętarz dla zwierzaków. Zwiastun nowej adaptacji horroru Stephena Kinga

W przyszłym roku sympatycy przerażających opowieści otrzymają możliwość zapoznania się z nową adaptacją książki Stephena Kinga. „Smętarz dla zwierzaków” otrzymał pierwszy zwiastun, który wygląda naprawdę dobrze.

Przyszłoroczna premiera nie będzie pierwszą okazją do zapoznania się z horrorem Kinga w kinach. Utalentowany pisarz napisał swoją powieść w 1983 roku, a już po sześciu latach widzowie oglądali adaptację przygotowaną przez Mary Lambert.

Wiedźmin od Netflix. Znamy obsadę serialu!

W 1989 roku King nie mógł mówić o wielkim sukcesie, jednak nawet w tej sytuacji zdecydowano się na przygotowanie „Smętarz dla zwierzaków 2”, który trafił do kin w 1992 roku. Możemy w tej sytuacji powiedzieć, że nadciągająca opowieść jest już trzecim filmem w tym świecie.

Nowa wersja „Smętarz dla zwierzaków” trafi do polskich kin 3 maja. Za produkcję odpowiadają Kevin Kolsch oraz Dennis Widmyer – duet wspólnie wyreżyserował między innymi „Gwiazdy w oczach” i „Absence”.

Najnowszy zwiastun jest naprawdę klimatyczny i opowieść może okazać się ciekawą opcją dla fanów horrorów – w ostatnich latach widzimy mocne produkcje z tego gatunku, a przynajmniej pierwszy zwiastun „Smętarz dla zwierzaków” zapowiada, że ten trend może zostać utrzymany.

W nowym "Smętarzu dla zwierząt" grają m.in. Jason Clarke („Mudbound”, „Terminator: Genisys”), Amy Seimetz („Obcy: Przymierze”) i John Lithgow („The Creown”, „Interstellar”, „Geneza planety małp”).

Tagi: