Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.10.2018 19:18
Assassin’s Creed: Odyssey. Gracze już znaleźli sposób na szybszy rozwój postaci bez mikrotransakcji na PC
6365V

Assassin’s Creed: Odyssey. Gracze już znaleźli sposób na szybszy rozwój postaci bez mikrotransakcji na PC

Gracze znów zagrali na nosie wydawców spragnionych wpływów z mikrotransakcji. Tym razem chodzi o stałe premie do punktów doświadczenia w Assassin’s Creed: Odyssey.

Fani Assassin’s Creed: Odyssey stworzyli program (tzw. "trainer"), po którego odpaleniu dochodzi do modyfikacji pewnych plików gry w wersji pecetowej. Dzięki temu uzyskujemy w Assassin’s Creed: Odyssey dostęp do stałej premii punktów doświadczenia za darmo, czyli bez korzystania z mikrotransakcji (o czym pisaliśmy tutaj). Dzięki temu rozwój bohatera przebiega o 50% szybciej, niż normalnie.

Akurat jest to bardzo przydatna funkcja dla mniej cierpliwych osób, bo pewnych zadań Odyssey nie można rozpocząć bez osiągnięcia określonego poziomu doświadczenia.

Rzeczony trainer do Assassin’s Creed: Odyssey zapewnia też opcje włączenia nieskończonego zdrowia, pieniędzy i więcej cheatów.

Istnienie takiego programu podkreśla jak absurdalne jest kasowanie graczy poprzez mikrotransakcje za banalne funkcje, które dawniej były po prostu nazywane cheatami lub poziomami trudności. Szczególnie, że mowa tu o grze singleplayer, w której save'y przechowywane są lokalnie.

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft

Nie przegap