Borderlands 2 VR zapowiedziane. Zwiastun pokazuje nową wersję

News
957V
Borderlands 2 VR zapowiedziane. Zwiastun pokazuje nową wersję
Wojciech Gruszczyk | 09.10.2018, 14:10

Czekacie na Borderlands 3? Spokojnie, Gearbox Software zaprasza graczy na powrót do Borderlands 2. Nowa wersja produkcji zainteresuje graczy sympatyzujących z wirtualną rzeczywistością. Znamy nawet datę premiery.

Borderlands 2 VR to specjalna wersja produkcji, która została przeniesiona z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Tytuł pozwoli wcielić się w uznanych bohaterów, podróżować po znanych lokacjach i eliminować wielkie zastępy przeciwników.

Borderlands 3 w 2019 roku? Lokalizacja gry ma znajdować się w zaawansowanej fazie

14 grudnia odbędzie się premiera Borderlands 2 VR. Gra trafi na PlayStation VR i pozwoli wykorzystać kontrolery PlayStation Move. Podczas rozgrywki sprawdzimy najróżniejsze giwery, znajdziemy nowy sprzęt, ubijamy kolejnych przeciwników i wykonamy tonę zadań.

Połowa grudnia wydaje się ciekawym terminem, ponieważ w tej okolicy miłośnicy VR nie powinni narzekać na tonę produkcji do ogrania, a spacer po Pandorze może okazać się przyjemną wycieczką. Jeszcze dzisiaj ruszą zamówienia przedpremierowe na PlayStation Store – klienci otrzymają motyw z Borderlands 2.

Nadal nie mamy pozytywnych wieści o Borderlands 3, ale mam szczerą nadzieję, że Borderlands 2 VR ma przypomnieć o uniwersum i wkrótce otrzymamy konkretną zapowiedź oczekiwanego shootera.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych