SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2018 13:29
Polsat Games startuje w połowie miesiąca. Ponad 9000 odcinków anime i Dragon Ball Super
10834V

Polsat Games startuje w połowie miesiąca. Ponad 9000 odcinków anime i Dragon Ball Super

Już wkrótce gracze otrzymają możliwość śledzenia nowego programu. Polsat Games to nie tylko gry, wywiady, czy też programy przybliżające nadciągające premiery. Stacja zadbała o tonę najróżniejszego anime.

O Polsat Games informujemy naszych czytelników od wielu miesięcy. Jest to ciekawa inicjatywa, która może zainteresować szerokie grono odbiorców, ponieważ Polsat zamierza zaoferować interesujące treści.

Dragon Ball Super na kanale Polsat Games!

Firma potwierdziła rozpoczęcie emisji Polsat Games – growy program wystartuje 15 października i zainteresowani mogą liczyć na między innymi transmisje z rozgrywek esportowych (Ultraliga League of Legends), programy publicystyczne z udziałem twórców gier, specjalne programy z YouTuberami oraz oczywiście recenzje gier i sprzętu.

Polsat chce zachęcić do swojej propozycji również fanów anime i na start stacja zapowiada ponad 9000 odcinków najróżniejszych historii – w tym pierwszy raz w Polsce "Dragon Ball Super" czy "My Hero Academia".

Polsat Games zostanie udostępniony oczywiście w Cyfrowym Polsacie (pakiet rodzinny), ale również inni operatorzy satelitarni oraz kablowi mają otrzymać dostęp do programu dla graczy. Firma zapowiada projekt poniższym zwiastunem.

Tagi: dragon ball super polsat polsat games program zwiastun