Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2018 19:45
Shadow Warrior 2 za darmo!
3415V

Shadow Warrior 2 za darmo!

Fantastyczna wiadomość dla graczy, którzy jeszcze nie zapoznali się z Shadow Warrior 2. Tytuł polskiego Flying Wild Hog jest dostępny za darmo przez najbliższe 48 godzin.

W ubiegłym tygodniu informowałem naszych czytelników o promocji na GOG-u. Platforma świętuje 10 urodziny i postanowiła rozdać jedną z czterech produkcji – gracze zdecydowali się wybrać właśnie Shadow Warrior 2.

Orwell: Keeping an Eye On You i Hyperdrive Massacre za darmo

Shadow Warrior 2 trafił w 2016 roku wyłącznie na komputery osobiste, ale autorzy od początku informowali o przygotowaniu dodatkowej wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 72-78%.

GOG aktywował najnowszą promocję, więc Shadow Warrior 2 jest dostępne za darmo – wystarczy wskoczyć na witrynę, zalogować się i kliknąć „Zdobądź za darmo”. Gra w cyfrowej dystrybucji jest wyceniona na około 140-150 zł, więc możecie w tym wypadku zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

Czy warto? Trzeba! Flying Wild Hog zaoferowało przygodę z kapitalną rozgrywką – miażdżenie kolejnych przeciwników to czysta przyjemność. W sumie mam szczerą nadzieję, że deweloperzy pracują już nad stosowną kontynuacją.

Tagi: Devolver Digital flying wild hog shadow warrior 2

Nie przegap