Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2018 17:18
World of Warships z Aleksandrem Owieczkinem. Nowy dowódca wkracza do gry
284V

World of Warships z Aleksandrem Owieczkinem. Nowy dowódca wkracza do gry

Wargaming ponownie zaskakuje. Firma postanowiła wykorzystać zbliżający się sezon ligi NHL, by zaproponować graczom World of Warships kolejne atrakcje. Zainteresowani wcielą się w Aleksandra Owieczkina, czyli kapitana drużyny Washington Capitals.

Wargaming ma ciekawe plany na rozwój World of Warships. Twórcy właśnie potwierdzili dorzucenie do gry nowego dowódcę okrętu i tym razem firma sięgnęła po bardzo ciekawą postać. Gracz NHL trafi do gry jeszcze w tym miesiącu.

Wjazd do studia. Odwiedzamy twórców World of Warships

Aleksandr Owieczkin sprawdzi się w nowej i zarazem ciekawej roli – mężczyzna wskoczy w okręty i będzie nimi dowodził w World of Warships. Rosjanin jest zdobywcą pucharu Stanleya, trzykrotny MVP ligi, a jeszcze w tym miesiącu zamieni kij hokejowy na potężną maszynę zagłady.

„Chciałem, aby ludzie zrozumieli, że na polu rywalizacji musisz inspirować ludzi by nigdy się nie poddawali. Gry komputerowe są jak sport – aby coś osiągnąć graj więcej, trenuj więcej. Na początku mojej przygody z grą nie szło mi najlepiej, ale tak jak na lodzie będę grał, trenował swoje umiejętności, dopóki nie będę najlepszy!”.

Powyższymi słowami sytuację skomentował Aleksandr Owieczkin, który będzie w World of Warships dostępny w czterech wersjach – gracze skorzystają z jego umiejętności dowodząc flotę Stanów Zjednoczonych, ZSRR oraz dwóch unikatowych, międzynarodowych okrętów. Deweloperzy zadbają o unikalne zdolności, które wpłyną na celność dział oraz zwiększa wytrzymałość okrętów.

Najnowsza aktualizacja wprowadzi również m.in. długo oczekiwane łodzie podwodne w specjalnym trybie halloweenowym. Pliki trafią na serwery w połowie października. Występ Aleksandra Owieczkina w tytule to część nowej kampanii zatytułowanej „Earn Your Greatness” - studio na jej potrzeby przygotowało specjalny zwiastun filmowy z hokeistą w Palm Beach na Florydzie, gdzie Ovi i jego żona oczekują przyjścia na świat ich syna.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net World of Warships

Nie przegap