Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 12:30
PlayStation Plus w promocji. Sony przecenia roczny abonament
12236V

PlayStation Plus w promocji. Sony przecenia roczny abonament

Sony ponownie chce zachęcić graczy do PlayStation Plus. Japońska korporacja uruchomiła nową promocję, dzięki której zainteresowani mogą nabyć w lepszej cenie subskrypcje na 12 miesięcy. Niestety, z oferty nie mogą skorzystać wszyscy posiadacze PlayStation 4.

Gry z październikowej oferty PlayStation Plus nie rozpieszczają, ale nadal gracze mogą skorzystać z wrześniowego zestawienia. W aktualnym miesiącu Sony zaproponowało klientom między innymi Destiny 2 oraz God of War III: Remastered.

PlayStation Plus w październiku. Sony ujawniło gratisowe gry!

Japońska korporacja postanowiła zachęcić do PlayStation Plus – firma oferuje 25% zniżkę na roczną subskrypcję i w rezultacie za 12 miesięcy Plusa możecie zapłacić 180 zł. Standardowo abonament kosztuje 240 zł.

„Oszczędź 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus. Ta promocja rozpoczyna się 28 września 2018 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego) i trwa do momentu wyczerpania zapasów.”

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że tym razem firma nie określiła, kiedy oferta zostanie zakończona. Po prostu do promocyjnej puli wrzucono nieokreśloną liczbę przecenionych abonamentów.

Z oferty nie mogą skorzystać gracze, którzy posiadają aktywnego Plusa – ja w miejscu ceny widzę „Niedostępne do kupienia”. Jednocześnie warto podkreślić, że po skorzystaniu z oferty warto wyłączyć automatyczne odnowienie, ponieważ za rok z Waszego konta może zostać pobrane 240 zł.

Igor, dzięki za link!

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation plus playstation vita promocja sony