Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 21:00
Daredevil 3 na zwiastunie. Fisk wraca do walki z Diabłem
877V

Daredevil 3 na zwiastunie. Fisk wraca do walki z Diabłem

W październiku odbędzie się premiera trzeciego sezonu Daredevila. Netflix promuje przygodę kolejnym zwiastunem, na którym możemy zobaczyć Wilsona Fiska. Przestępca rozpoczyna swoją wendettę i zamierza zemścić się na Obrońcy Hell's Kitchen.

Daredevil to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji platformy na kolejny miesiąc. Wszystkie 13 odcinków sezonu otrzymamy 19 października, więc sympatycy Marvel Cinematic Universe powinni przygotowywać przekąski i wolny czas.

Netflix październik z mocnymi serialami. Daredevil, Castlevania, Nawiedzony dom na wzgórzu i więcej

Netflix opublikował drugi zwiastun, który skupia się na Kingpinie. Przestępca tym razem jest w zasadzie bohaterem materiału promującego serial, ponieważ Wilson Fisk zapowiada swój wielki powrót.

Nowojorski gangster powróci na wolność, by zemścić się na Daredevilu i możemy mieć pewność, że miesiące w zakładzie karnym wpłynęły na przestępce. Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom – historia będzie mroczniejsza od poprzednich, więc pewnie i Kingpin pokaże swoje nowe oblicze.

Warto zwrócić uwagę, że Fisk nie będzie podobno jedynym przeciwnikiem Matta Murdocka – wcześniej zostały opublikowane zdjęcia sugerujące pojawienie się w serialu Wilson Bethel jako Bullseye. Jest to jeden z najpotężniejszych rywali Daredevila, który wykorzystuje najróżniejsze przedmioty jako śmiertelne pociski.

Źródło: YouTube.com

Tagi: daredevil Netflix trailer zwiastun