Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 09:28
Metroid Prime 4 z wielką prezentacją pod koniec roku? Reggie Fils-Aime chce nam coś powiedzieć
573V

Metroid Prime 4 z wielką prezentacją pod koniec roku? Reggie Fils-Aime chce nam coś powiedzieć

Zdecydowanie za długo czekamy na pełną prezentację Metroid Prime 4, ale bardzo możliwe, że konkretne szczegóły dotyczące tej produkcji zostaną ujawnione pod koniec roku. Nintendo pojawi się na The Game Awards.

W naszej branży nic nie dzieje się bez przyczyny. Przedstawiciele największych firm bawią się z fanami wysyłając niejednoznaczne informacje, a od czasu do czasu nawet za pomocą ubrań chcą nam coś powiedzieć. Wczoraj zostało opublikowane bardzo wymowne zdjęcie.

Yo-kai Watch 3 trafi do Europy i USA po prawie 3 latach oczekiwania

Metroid Prime 4 to jeden z największych nieobecnych tegorocznego E3. Tytuł został zapowiedziany w ubiegłym roku i od tego czasu czekamy na pełnoprawną prezentację, ponieważ dotychczas zobaczyliśmy wyłącznie logo gry.

Nintendo potwierdziło, że niektóre produkcje na Nintendo Switcha zostały ukazane zbyt wcześnie, ale gra oczywiście powstaje. Nadal nie znamy jakichkolwiek konkretów, jednak pierwsze informacje dla fanów marki mogą zostać pokazane w grudniu – wczoraj Geoff Keighley (gospodarz The Game Awards) opublikował poniższe zdjęcie, na którym znajduje się Reggie Fils-Aime (szef amerykańskiego oddziału Nintendo) oraz Wolfgang Puck (znany kucharz).

W Sieci dość prędko pojawiły się domysły dotyczące fotki – zdaniem niektórych Keighley oraz Reggie odbyli spotkanie biznesowe, podczas którego zostały doprecyzowane szczegóły prezentacji gier Nintendo na grudniowej imprezie.

Skąd wziął się wspomniany w tytule Metroid Prime 4? Zerknijcie na koszulkę Reggiego. Akurat tego sympatycznego Amerykanina nie powinniśmy podejrzewać o przypadkowy dobór stroju.

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco metroid prime 4 Nintendo the game awards

Nie przegap