Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 08:08
The Last of Us Part 2 z klimatycznym motywem przewodnim
3362V

The Last of Us Part 2 z klimatycznym motywem przewodnim. Naughty Dog ujawniło główny utwór

Gustavo Santaolalla ponownie pracuje z Naughty Dog przy udźwiękowieniu przygody w świecie The Last of Us. Studio postanowiło zaprezentować ostateczną wersję głównego motywu, który pewnie wielokrotnie usłyszymy przechadzając się po zniszczonym świecie.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery The Last of Us Part 2, ale możemy się spodziewać, że będzie to jedna z ostatnich wielkich i zarazem ekskluzywnych produkcji przygotowanych z myślą o PlayStation 4. Naughty Dog może zakończyć wyjątkowo udaną generację dla Japończyków.

Spider-Man z pierwszym rekordem. Pająk zjadł Kratosa i chce znacznie więcej

Z okazji Outbreak Day 2018 – coroczne święto fanów The Last of Us – możemy w końcu usłyszeć ostatnią wersję motywu przewodniego, który będzie wykorzystywany w nowej przygodzie Ellie. Za utwór odpowiada oczywiście niezawodny Gustavo Santaolalla, czyli argentyński muzyk – jego pracę mogliśmy podziwiać podczas rozgrywki w The Last of Us.

Trudno w tym miejscu nie docenić nawiązania do „main theme” z opowieści Joela, jednak szczerze mówiąc – przynajmniej aktualnie – mam zdecydowanie większy sentyment do utworu, który usłyszeliśmy w przygodzie z 2013 roku... Choć nie ukrywam, że nowym motyw ma również w sobie to „coś”.

Teraz pytanie pozostaje jedno – to kiedy ta premiera? Miejmy nadzieję, że cokolwiek w tym temacie usłyszymy jeszcze pod koniec roku. W końcu trudno sobie wyobrazić, by Sony nie zaprosiło Naughty Dog na PlayStation Experience.

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II