Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.09.2018 16:53
The Crew 2 z nowymi pojazdami, wyzwaniami i lepszą fizyką. Darmowy weekend!
873V

The Crew 2 z nowymi pojazdami, wyzwaniami i lepszą fizyką. Darmowy weekend!

Czy warto dać szansę The Crew 2? Niektórzy kręcili nosem w dniu premiery, ale tytuł został dosyć mocno rozbudowany od tego czasu. Ubisoft daje nam szansę wypróbowania rzeczonej gry lotniczo-wodno-samochodowej.

Jeśli nie macie jeszcze konkretnych planów na najbliższy weekend, to warto zainteresować się ofertą Ubisoftu. Okazuje się, że The Crew 2 będzie dostępne za darmo od 27 do 30 września na PC (wyłącznie na UPLAY). Możliwe jest wykonanie preloadu od 25 września, tak by nie tracić czasu 27 września na pobieranie gry.

To nie wszystkie nowości od wydawcy. The Crew 2 właśnie dorobiło się patcha 1.1.0, nazwanego "Gator Rush". Najważniejsze nowości to 10 świeżych umiejętności, nowe zestawy Photo Ops, 20 świeżych eventów, poziom trudności Ace, lepsze zachowanie SI i ogólna poprawa balansu rozgrywki (co ma również związek z częstotliwością pozyskiwania łupów z pewnych eventów). Ubisoft załatał też masę błędów, poprawił model jazdy, pewne potknięcia w budowie świata, niedoróbki związane z pathfindingiem oraz naprawił błędnie wyświetlające się tekstury i animacje.

Co ważne - w grze pojawiły się też nowe pojazdy. To trzy poduszkowce: Proto BumbleBEEX, Proto Double L-EEX i Proto Speedster. Do dyspozycji mamy też Proto XK Armored i Ariel Nomad. Dwa ostatnie pojazdy dostępne będą do 3 października w Early Access.


Tagi: darmowy weekend gratis patch the crew The Crew 2 Ubisoft