Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 10:04
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda na ostatnim zwiastunie, Szykuje się efektowna opowieść
849V

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda na ostatnim zwiastunie. Szykuje się efektowna opowieść

Eddie Redmayne już wkrótce powróci do swojej roli Newta Scamandera i miłośnicy Harrego Pottera przeżyją z tym nietuzinkowym bohaterem kolejną ciekawą opowieść. Warner Bros. zaprezentował ostatni zwiastun Zbrodni Grindelwalda, czyli drugiej części „Fantastycznych zwierząt”.

16 listopada odbędzie się w Polsce premiera „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Jest to drugi film z nowej serii przygotowanej przez J.K. Rowling. Pisarka postanowiła rozszerzyć świat Harrego Pottera i opowiada wydarzenia przed narodzinami najbardziej znanego, młodego czarodzieja.

Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja zamienione w anime. Niesamowity, fanowski zwiastun

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” zaprowadzi widzów do 1927 roku, czyli dokładnie kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części, w której to Newt miał okazję zdemaskować i schwytać groźnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Mężczyzna ucieka z więzienia, szuka teraz sprzymierzeńców i jedyną osobą, która może go powstrzymać jest – Albus Dumbledore.

Najnowszy zwiastun potrafi zainteresować historią, która wydaje się znacznie mroczniejsza od poprzedniczki – podobną sytuację widzieliśmy również w świecie Harrego Pottera, jednak tym razem zdecydowano się na ten zabieg znacznie szybciej.

J.K. Rowling już wcześniej zapowiedziała, że seria „Fantastyczne zwierzęta” zostanie przedstawiona w pięciu filmach. Premiera trzeciej odbędzie się 20 listopada 2020 roku.

Tagi: fantastyczne zwierzęta Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Warner Bros. zwiastun