Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.09.2018 17:07
Xiaomi Black Shark 2. Zapowiedź kolejnego gamingowego smartfona wkrótce
716V

Xiaomi Black Shark 2. Zapowiedź kolejnego gamingowego smartfona wkrótce

Xiaomi chce zaznaczyć swoją obecność na rynku growych smartfonów. Już w przyszłym miesiącu pojawi się Razer Phone 2, więc chiński producent nie chce być w tyle.

Xiaomi Black Shark był pierwszym urządzeniem dla graczy od Xiaomi.  Mocne podzespoły i dyskusyjny design, tak można było określić te urządzenie. Xiaomi Black Shark 2 trochę tonuje festyniarski wygląd.

Xiaomi POCOPHONE F1 w Polsce. Znamy ceny

Oficjalnych informacji o Xiaomi Black Shark 2 jeszcze nie mamy. Ale pierwsze detale wypłynęły dzięki przeciekowi z chińskiej organizacji TENAA, w której producenci urządzeń muszą rejestrować swoje produkty jeśli te mają być sprzedawane w Chinach.

Wyciek pokazuje nam design Xiaomi Black Shark 2. Urządzenie nadal zaoferuje 5.99-calowy wyświetlacz i baterię 4000 mAh. Podzespoły będą najmocniejsze z tych dostępnych na rynku, więc można liczyć na Snapdragona 845.

Jedyną nowością jaką na razie widać to uproszczony design oraz zmiana ułożenia obiektywów aparatu głównego. Na ten moment tylko tyle wiemy o Xiaomi Black Shark 2, więcej detali powinniśmy poznać w ciągu najbliższych kilkunastu dni.

Źródło: http://www.slashleaks.com/l/blackshark-2-awm-a0-tenaa-leak

Tagi: