Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.09.2018 19:38
Animacja Diablo trafi na Netfliksa!
2880V

Animacja Diablo trafi na Netfliksa!

Jakiś czas temu, Blizzard przyznał się, że ma w przygotowaniu kilka projektów w uniwersum Diablo. Jeden z nich - port Diablo 3 na Switcha - już poznaliśmy. Wkrótce powinniśmy usłyszeć o kolejnym - animacji Diablo.

Większość (o ile nie wszyscy) fani Diablo czekają na czwartą część serii nad którą pracuje Blizzard. Niektórzy mają także nadzieję na porządny remaster Diablo 2 (w stylu zremasterowanego Starcrafta).

Diablo jako serial na platformie Netflix?

Jednym z projektów nad którym także pracuje Blizzard jest animacja Diablo, która trafi na Netfliksa. Pierwsze pogłoski na ten temat pojawiły się na początku sierpnia, ale od tamtego czasu nikt tych rewelacji nie potwierdził. Do dzisiaj.

Zrobił to, odrobinę za wcześnie, Andrew Cosby, założyciel firmy Boom! Studios. Zapytany na Twitterze czy może coś powiedzieć na temat animacji Diablo, odpisał fanowskiej stronie Blizzplanet, że może się wreszcie przyznać do współpracy z Netfliksem i Blizzardem.

Tweet... błyskawicznie wyleciał. Andrew najwyraźniej się zapomniał i puścił parę z ust odrobinę za wcześnie. Zapowiedzi możemy spodziewać się raczej na Blizzconie, który w tym roku odbywa się w dniach 2-4 listopada. Chyba, że Blizzard na swoją imprezę zostawia duże ogłoszenia i o animacji powie nam ciut szybciej. Oby ta trzymała przynajmniej poziom serialowej Castlevanii.

Źródło: https://variety.com/2018/gaming/news/animated-diablo-series-netflix-1202952386/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo Netflix