Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.09.2018 14:33
Vampyr wzbogaci się o nowe poziomy trudności w przyszłym tygodniu
842V

Vampyr wzbogaci się o nowe poziomy trudności w przyszłym tygodniu

Vampyr już w przyszłym tygodniu otrzyma aktualizację, która doda do gry zapowiadane jakiś czas temu dwa nowe poziomy trudności.

Kilka tygodni temu, wydawca Vampyra, Focus Home Interactive zapowiedziało wydanie aktualizacji, która doda do gry dwa nowe poziomy trudności. Wszystko po to, by zadowolić ludzi narzekających na poziom trudności. Jednym nie podobało się, że gra jest za trudna, inni wręcz przeciwnie - marudzili, że za łatwa

Vampyr otrzyma serial. Od twórców Life is Strange

Z tego też powodu, ekipa Dontnod, doda do Vampyra dwa poziomy trudności. Poziom fabularny znacząco obniży trudność rozgrywki, byśmy mogli cieszyć się niczym nie zmąconym pochłanianiem historii Jonathana Reida. Z drugiej strony, wpadnie wymagający poziom trudności, który znacząco wzmocni przeciwników i ich inteligencję. Dostaniemy także mniej punktów doświadczenia, więc i nasz bohater będzie większym ułomkiem.

Wersja PC-towa dodatkowo otrzyma wsparcie technologii NVIDIA Ansel, która pozwala zrobić imponujące zrzuty z gry w wysokich rozdzielczościach, 360 stopniach i 3D. Oczywiście by z tego skorzystać, wymagane będzie posiadanie karty NVIDII.

Oprócz tego poprawione zostaną tzw. blokery misji, które uniemożliwiały popchnięcie do przodu zadań. Lepsza ma być także detekcja kolizji z otoczeniem.

Łatka pojawi się na PC, PS4 i Xboksie One już w środę.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive pc playstation 4 vampyr xbox one