Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.09.2018 08:47
Wyjątkowo ładna edycja limitowana PS4 z motywem Kingdom Hearts 3
940V

Wyjątkowo ładna edycja limitowana PS4 z motywem Kingdom Hearts 3

Marka Kingdom Hearts to potęga - z tym nie można dyskutować. Premiera trzeciej odsłony tej kultowej już marki będzie jednym z ważniejszych wydarzeń 2019 roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, że towarzyszyć jej będzie w Japonii wydanie gustownej, limitowanej wersji PS4.

Sony i Square Enix zapowiedziały, że w Japonii pojawi się edycja limitowana PlayStation 4 z motywem Kingdom Hearts 3. Konsola w takiej wersji będzie dostępna od 25 stycznia 2019 r.

W pakiecie z konsolą nie znajdzie się kopia Kingdom Hearts 3. Do dyspozycji będzie tylko standardowe wydanie PS3 w wersji 500GB lub 1TB.

W japońskim Sony Store już ruszyły preordery na taki sprzęt. Trudno powiedzieć, czy konsola w takiej edycji zostanie wprowadzona również na europejski i amerykański rynek.

Wcześniej zaprezentowano również edycję limitowaną PlayStation 4 Pro z motywem Kingdom Hearts 3. Niestety w przypadku tego wydania konsoli mamy raczej do czynienia z mniej efektownym motywem (choć to oczywiście rzecz gustu).

Na TGS 2018 można również zobaczyć wydanie Kingdom Hearts Integral Masterpiece, czyli praktycznie kompletną kolekcję gier z tej serii (Kingdom Hearts III, Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue). W pudełku znajdziemy też album z grafikami z KH3. Całość możecie sprawdzić w naszej galerii poniżej.

Tagi: Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III ps4 Square Enix xone