Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 18:02
Devil May Cry 5 z mocnym motywem przewodnim. Capcom przedstawił utwór
1188V

Devil May Cry 5 z mocnym motywem przewodnim. Capcom przedstawił utwór

Seria Devil May Cry kojarzy mi się nie tylko z błogim ubijaniem kolejnych demonów, ale również z fantastycznym udźwiękowieniem. Capcom właśnie opublikował utwór, który będzie nam towarzyszył podczas eliminowania przeciwników.

8 marca odbędzie się premiera Devil May Cry 5. Tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych – Japończycy celują w gorący okres, ale produkcja na każdym kolejnym materiale wygląda wyjątkowo dobrze.

Devil May Cry 5. Znakomity gameplay, walka z bossem i tryb fotograficzny

Capcom właśnie uchylił rąbka tajemnicy związanej z soundtrackiem Devil May Cry 5. Japońska korporacja ujawniła motyw przewodni przygotowany przez Cody'ego Matthewa Johnsona – mężczyzna miał okazję współpracować przy między innymi serialu „Powers”, ale również stworzył muzykę do Marvel vs. Capcom: Infinite.

Amerykanin podczas pracy dla Capcomu korzystał z pomocy zespołu Suicide Silence – jest to amerykańska kapela deathcore'owa, którą możecie zobaczyć na poniższym klipie. Szczerze mówiąc nie znam tego zespołu, ale mam ogromne wrażenie, że na początku marca będę często wsłuchiwał się w ich twórczość.

Warto na pewno wspomnieć, że Capcom zdecydował się wrzucić do Devil May Cry 5 system znany z innych współczesnych slasherów – muzyka będzie reagować na nasze działania i zmieniać się w zależności od uzyskanych wyników.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 dmc 5 main theme muzyka gracza