Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.09.2018 18:35
OnePlus 6T. Indyjska reklama pozwala podejrzeć nowy smartfon
1233V

OnePlus 6T. Indyjska reklama pozwala podejrzeć nowy smartfon

Majowa premiera OnePlus 6 pokazała, że chiński producent smartfonów nadal ma to coś i potrafi dostarczyć flagowca w niższych cenach. Jednak już za miesiąc, OP6 nie będzie najmocniejszą wersją w portfolio producenta.

OnePlus 6T zostanie pokazany na konferencji już w przyszłym miesiącu. OnePlus w swoim nowym smartfonie chce usprawnić kilka rzeczy, wycinając przy okazji gniazdo słuchawkowe. Początkowo plotkowano o obecności trzech obiektywów, ale tu pozostawiono dwa.

OnePlus się rozrasta. Producent smartfonów zajmie się TV

Nowością będzie za to skaner linii papilarnych wbudowany pod ekranem, co sugeruje telewizyjna reklama puszczana w Indiach. Na niej, gwiazda tamtejszego kina - Amitabh Bachchan - korzysta ze smartfona w taki sposób, by pokazać jedną z nowości.

OnePlus 6T ma za to zaoferować dłuższy czas działania baterii. Coś, z czym niektóre modele OnePlus 6 miały początkowo problem. Ten na szczęście naprawiono aktualizacją systemu. Specyfikacja sprzętowa raczej pozostanie bez zmian i dostaniemy ponownie 8-rdzeniowego Snapdragona 845, 8 GB pamięci RAM oraz do 256 GB pamięci wbudowanej.

Oficjalna zapowiedź OnePlus 6T nastąpi na specjalnym wydarzeniu 17 października.

Źródło: https://www.mysmartprice.com/gear/oneplus-6t-official-teaser-featuring-amitabh-bachchan-notify-page-live-amazon/

Tagi: Oneplus oneplus 6t