Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 15:49
Frostpunk otrzymuje fabularne DLC. Upadek Winterhome dostępny za darmo
655V

Frostpunk otrzymuje fabularne DLC. Upadek Winterhome dostępny za darmo

11 bit studios ma świetną niespodziankę dla posiadaczy Frostpunk. Gracze od dzisiaj mogą zapoznać się z fabularnym rozszerzeniem, które trafiło do wszystkich graczy za darmo. Na dobry początek oglądajcie zwiastun.

Frostpunk zaliczył bardzo dobry start, dzięki któremu 11 bit studios zdecydowało się wspierać produkcje licznymi i bezpłatnymi dodatkami. Dzisiaj możecie pobrać pierwszy, fabularny dodatek, który wprowadza sporo atrakcji.

Polskie gry wyróżnione przez Central & Eastern European Game Awards. Polacy mogą zgarnąć nagrody

Upadek Winterhome to rozszerzenie oferujące zupełnie nową mapę, oryginalną historię oraz świeże mechaniki. Nie musicie w tym wypadku wykonywać jakichkolwiek ruchów – rozszerzenie zostanie automatycznie pobrane, ponieważ pliki zawędrowały do najnowszej aktualizacji.

Tak DLC zapowiada wydawca:

„Prócz godzin zupełnie nowej zawartości i świeżego spojrzenia na mechaniki moralnej dwuznaczności, dodatek da graczom również szansę do zarządzania na zupełnie nowej mapie z odświeżoną grafiką i odkrycia nowych informacji o zamarzniętym, srogim świecie. Odkryj sekrety przeszłości – jaka jest mroczna historia upadłego miasta Winterhome, które gracze odkryli w głównej kampanii gry?”

Na deser możecie spojrzeć na materiał wideo zapowiadający atrakcje – autorzy potrafią zachęcić do swojej produkcji. Pozycja 11 bit studios jest aktualnie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych, ale autorzy pracują również nad edycją przygotowaną na PlayStation 4 i Xboksa One.

Tagi: 11 Bit Studios dlc dodatek Frostpunk rozszerzenie trailer zwiastun