Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 15:51
Scribblenauts Mega Pack na zwiastunie. Twórcy pokazują esencję gry
322V

Scribblenauts Mega Pack na zwiastunie. Twórcy pokazują esencję gry

Walka dinozaurami, wcielenie się w superbohaterów, wskrzeszenie mumii, wykorzystanie mocy Supermana? To tylko początek atrakcji przygotowanych przez twórców Scribbalenauts Mega Pack. Pakiet został zaprezentowany na zwiastunie, na którym nie brakuje atrakcji.

Scribblenauts Mega Pack jest od dzisiaj dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach. Pakiet został przygotowany z myślą o wiernych fanach łamigłówek, którzy lubią wykorzystać swoją wiedzę do rozwiązania problemów w niebanalny sposób.

Scribblenauts Mega Pack już oficjalnie

Scribblenauts Mega Pack oferuje dwie klasyczne produkcje ze sporym zestawem dodatkowej zawartości. W Scribblenauts Unlimited gracze przenoszą się do świata Maxwella i Lilly, gdzie mają okazję za pomocą wyobraźni rozwiązywać zagadki na tysiące różnych sposobów. W grze natraficie na historię 41 braci Maxwella.

Natomiast „A DC Comics Adventure” jak sama nazwa wskazuje wprowadza do zabawy postacie z DC – zainteresowani stawią czoła najpotężniejszym złoczyńcom i mogą stworzyć swojego herosa korzystając z rozbudowanego edytora. Podczas rozgrywki należy połączyć siły z innymi bohaterami.

Niestety, te przyjemności nie zostały w Polsce zlokalizowane – Scribblenauts Mega Pack nie pozwala na wykorzystanie podczas rozgrywki polskich słów, więc wielu graczy może nie zainteresować się propozycją Warner Bros.

Tagi: Scribblenauts Mega Pack trailer Warner Bros. zwiastun