Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.09.2018 17:19
Two Point Hospital. Aktualizacja przynosi wyczekiwaną nowość
852V

Two Point Hospital. Aktualizacja przynosi wyczekiwaną nowość

Two Point Hospital zebrało wyśmienite oceny. Duchowy następca Theme Hospital spełnił oczekiwania jakie wobec niego mieli gracze. Studio jednak nie spoczęło na laurach i ciągle usprawnia grę.

Od premiery Two Point Hospital, gracze wskazywali na aspekty, które w grze można usprawnić. Poza oczywistym łataniem błędów, które wyszły dopiero po debiucie, proszono o parę przydatnych opcji.

Two Point Hospital pozwoli stworzyć wielki szpital pełen chorych

Jedną z nich była możliwość kopiowania gotowych pokoi w szpitalu tak, by zaoszczędzić sobie czasu, który poświęcano na budowanie. I właśnie ten element pojawił się w Two Point Hospital wraz z dzisiejszą aktualizacją, którą udostępniono na Steamie.

Poza tym, połatano psujące się zapisy gry, poprawiono błędy graficzne na systemie OSX 10.10, zadbano by zniknęły błędy przy stawianiu pokoi oraz te, które miały negatywny wpływ na interfejs gracza oraz finanse naszego szpitala.

Studio jednocześnie prosi o dalsze zgłaszanie propozycji i błędów na steamowym forum. Jeśli więc coś wam doskwiera lub czegoś brakuje, wiecie gdzie się udać.

Źródło: https://steamcommunity.com/app/535930/discussions/0/1742220359686940247/

Tagi: PC Sega Two Point Hospital Two Point Studios