Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.09.2018 11:01
Razer Phone 2 wygląda tak jak poprzednik. Zapowiedź na początku października
988V

Razer Phone 2 wygląda tak jak poprzednik. Zapowiedź na początku października

Razer postanowiło jako jedna z pierwszych firm ponownie powalczyć o rynek mobilnych graczy i wypuścił swojego Razer Phone'a, który został dosyć dobrze przyjęty. W przyszłym miesiącu zobaczymy jego następcę.

Razer Phone mimo że nie zdobył większej popularności, to przez osoby mające z nim do czynienia był chwalony. Producent akcesoriów gamingowych postanowił pójść za ciosem i przygotować Razer Phone 2.

Razer Phone w Polsce. Znamy ceny abonamentu gamingowego smartfonu

Drugie urządzenie Razera na rynku smartfonowym nie będzie znacząco odbiegać designem od poprzednika. Ponownie nie dostaniemy wcięcia w ekranie, na froncie znajdziemy dwa obiektywy, które teraz zostały rozstawione nieco szerzej (Razer Phone 2 na poniższym obrazku jest z prawej strony). Minimalnie zmniejszono także górną i dolną krawędź przy ekranie.

Razer Phone 2 nie zanotuje także skoku jeśli chodzi o rozmiar wyświetlacza. Ponownie dostaniemy 5,7 cala z odświeżaniem ekranu 120 Hz. W środku znajdzie się prawdopodobnie Snapdragon 845, 512 GB wbudowanej pamięci i 8 GB pamięci RAM. Nowością ma być obsługa podświetlenia Chroma LED. Całość działać ma od razu na Androidzie Pie 9.0.

Urządzenie zostanie zaprezentowane światu na konferencji już 10 października, o czym donoszą zagraniczne serwisy, które dostały zaproszenia.

Źródło: https://www.androidheadlines.com/2018/09/exclusive-razer-phone-2-looks-a-lot-like-the-original-gaming-phone.html

Tagi: Razer razer phone 2