Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 15:33
Xbox Game Pass na 12 miesięcy w promocji. Microsoft rozdaje dodatkowe produkcje
4660V

Xbox Game Pass na 12 miesięcy w promocji. Microsoft rozdaje dodatkowe produkcje

Microsoft nie przestaje promować Xbox Game Pass. Usługa wkrótce zostanie rozszerzona o najnowszą odsłonę Forzy, więc jest to idealny moment na zaoferowanie propozycji kolejnym graczom. Firma tym razem prezentuje roczny abonament.

Nadal nie poznaliśmy pełnej listy gier z październikowego zestawienia Xbox Game Pass, ale subskrybenci mogą mieć pewność, że zagrają w Forza Horizon 4. Playground Games zakończyło główne prace nad tytułem.

Xbox Game Pass na świetnej reklamie. Microsoft promuje usługę

Dzisiaj Amerykanie zapraszają na nową promocję. Do 30 września możecie wykupić dostęp do Xbox Game Pass za 396 zł – standardowo ta przyjemność kosztuje 480 zł. Należy na pewno zaznaczyć, że z promocji mogą skorzystać wszyscy posiadacze Xboksów One, czyli nawet osoby, które posiadają aktywny XGP.

Oferta może szczególnie zainteresować graczy wyczekujących na premierę Forza Horizon 4, jednak warto zwrócić uwagę, że to nie koniec przyjemności. Decydując się na 12-miesięczny Xbox Game Pass otrzymacie dodatkowo kody na Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 7. Klienci zgarną dodatkowe pozycje prawdopodobnie do 10 dni od złożenia zamówienia, ale jednocześnie nie później niż do 21 października.

Pewnie nie każdy może zdecydować się na wydanie blisko 400 zł na abonament, jednak jest to ciekawa promocja dla graczy, którzy faktycznie zamierzali w najbliższym czasie nabyć Xbox Game Pass ze względu na wspomniany wcześniej, czwarty festiwal.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/09/13/xbox-game-pass-and-forza-promotion/

Tagi: Forza Horizon 4 PlayGround Games Promocja xbox game pass