Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 14:11
Virtus.pro z kolejną roszadą. Morelz wkracza do gry
876V

Virtus.pro z kolejną roszadą. Morelz wkracza do gry

Niekończąca się telenowela zatytułowana „jak uratować Virtus.pro?” trwa. Drużyna właśnie zaprezentowała kolejnego zawodnika, który będzie miał okazję reprezentować formację w następnych tygodniach.

Virtus.pro w przeciągu tego roku przeszło sporo zmian. Z drużyny odszedł TaZ, następnie Snax, a teraz możemy oficjalnie potwierdzić kolejną roszadę. Byali nie będzie już dłużej reprezentował składu najbardziej utytułowanego zespołu CS:GO w Polsce, a jego miejsce zajmie morelz.

Team Kinguin wygrywa DreamHack Open Montreal. Polacy zgarnęli 50 tysięcy dolarów

Piotr “morelz” Taterka zastąpi Pawła “byaliego” Bielińskiego w składzie Virtus.pro CS:GO i „nowy-stary” zawodnik podpisze pełny kontrakt z drużyną podczas BLAST Pro Series w Stambule i to będzie jego pierwszy turniej jako pełnoprawnego zawodnika VP.

Nie bez przyczyny pojawia się tutaj słowo „pełnoprawnego”, ponieważ moralez miał okazję pomagać Virtus.pro jako stand-in w w ESEA MDL sezon 28, IEM Szanghai 2018, DreamHack Open Walencja oraz w kwalifikacjach do DreamHack Masters w Sztokholmie.

Tak sytuację skomentował Roman Dvoryankin, główny menedżer Virtus.pro:

“Tak samo jak nasi fani, jesteśmy skoncentrowani na wynikach składu i nie możemy zignorować dwóch niepowodzeń z rzędu w turniejach rangi Major. Ogłosimy niedługo nasze kroki, jakie mamy zamiar podjąć w przywracaniu Virtus.pro na listę najlpeszych składów świata. Co do Piotra, jestem pewny, że stały trening przyniesie efekty i postęp również dla całego składu.

BLAST Pro Series Stambuł odbędzie się 28-29 września w Turcji. Drużyny będą rywalizowały o pulę nagród wysokości 250 000 $.

Źródło: https://virtus.pro/pl/articles/morelz-replaces-byali-in-virtus-pro

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs:go Esport Virtus.Pro