Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 11:05
SoulCalibur 6 z kolejnym przeciekiem. Cervantes na zwiastunie
461V

SoulCalibur 6 z kolejnym przeciekiem. Cervantes na zwiastunie

Bandai Namco nie ma specjalnego szczęścia do promocji SoulCalibur 6. Wydawca systematycznie musi radzić sobie z kolejnymi przeciekami i pewnie za kilka godzin odbędzie się oficjalna prezentacja Cervantesa.

SoulCalibur 6 trafi na półki sklepowe 19 października, więc wkrótce powinniśmy poznać ostateczne informacje dotyczące gry, a Japończycy zajmą się ostatnią fazą promocji bijatyki. W przeciągu ostatnich tygodni często byliśmy świadkami najróżniejszych przecieków, przez które poznaliśmy kolejnych bohaterów.

SoulCalibur 6 – graliśmy w bijatykę z Geraltem w roli głównej

Za kilka godzin powinna odbyć się oficjalna prezentacja Cervantesa, ale nie musimy czekać na ruch Bandai Namco. Materiał prezentujący wojownika pojawił się w Sieci i możecie go zobaczyć poniżej. To standardowy film pokazujący ciosy.

Cervantes to prawdziwy weteran Soulcalibura. Hiszpan zadebiutował jeszcze w Soul Edge i następnie miał okazję pojawić się w każdej odsłonie – w Soulcalibur Legends był bossem, a do Soulcalibur: Lost Sword trafił w formie DLC.

Teraz gracze nie będą zmuszeni do wydawania dodatkowej gotówki na postać. Pirat korzysta z dwóch mieczy i chętnie przeszyje nimi kolejnych przeciwników. Na poniższym materiale zobaczycie pełną prezentację bohatera.

Sytuacja jest zabawna, bo nie jest to pierwszy przeciek pokazujący Cervantesa – wcześniej na turnieju esportowym gracze dostrzegli herosa na liście bohaterów.

Tagi: Project Soul soulcalibur 6 trailer zwiastun