Serwis NEOsite.pl łączy się z PPE.pl

News
7073V
Serwis NEOsite.pl łączy się z PPE.pl
[email protected] | 10.09.2018, 22:00

Jeszcze w tym miesiącu, serwis NEOsite.pl zostanie połączony z PPE.pl.

Po kilku latach działania, pierwotnie jako PS3Site.pl, później PSSite.com, serwis NEOsite.pl w tym miesiącu zostanie połączony z PPE.pl w celu stworzenia jednego z największych serwisów o grach, popkulturze i technologii. Strona będzie działała normalnie w ciągu najbliższych kilku dni, po czym zostanie wyłączona i rozpocznie się proces przyłączania do PPE.pl.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom oraz redaktorom, którzy brali mniej lub bardziej aktywny udział w tworzeniu strony i społeczności w trakcie ostatnich lat.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania:

Cała treść serwisu, newsy, recenzje, teksty i poradniki nie przepadną, a zostaną przeniesione na PPE.pl z odpowiednim przekierowaniem ze starych linków.

Wasze konta zostaną przeniesione na PPE.pl wraz z całą waszą aktywnością. Jeśli posiadacie na PPE konto, wasza aktywność (a co za tym idzie punkty) zostaną dołączone do tamtego konta. Jeśli z jakiegoś powody nie chcecie by wasze konto wylądowało na PPE.pl, poinformujcie nas o tym mailowo, wysyłając maila na adres redakcji, podając login i mail na jaki zakładane było konto.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych