Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.08.2018 09:42
Battlefield 5 bez kooperacji w dniu premiery
888V

Battlefield 5 bez kooperacji w dniu premiery

Battlefield 5 w dniu premiery będzie wyjątkowo ubogie w oferowaną zawartość. Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja, że kooperacja, którą DICE tak się chwaliło pojawi się dopiero po premierze.

Battlefield 5 nie ma ostatnio dobrej passy. Co prawda DICE pochwaliło się jak bardzo ładna będzie gra na PC jeśli kupimy nowe karty NVIDII, ale z drugiej strony - dochodzą do nas informacje o kolejnych brakach w premierowej wersji.

Battlefield 5. Kilka minut czystej rozgrywki z nowej mapy

Wcześniej głośno był o tym, że w dniu premiery nieobecne będą Wielkie Operacje. Po krytyce, DICE zmieniło zdanie. Później wyszło na jaw, że kustomizacja pojazdów także nie pojawi się na starcie. A teraz mamy to samo z trybem kooperacji.

DICE i EA chwalili się podczas ujawniania Battlefielda 5, że gra zaoferuje kooperacyjny tryb dla osób, którym ten podobał się w Battlefield 3. Zerkamy więc na oficjalną stronę, a tam w zakładce multiplayer widnieje tekst:

Nowe doznania multiplayer w Battlefield 5 będą największe i najbardziej rozbudowane w całej serii. Wielkie operacje zaoferują zrzuty spadochroniarzy, szturmy czołgów i pojedynki asów powietrza. Do tego nowy tryb Battle Royale oraz kooperacyjne Comined Arms będą dostępne później po premierze.

Cóż, wyjątkowo drogi wczesny dostęp AAA.

Źródło: https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5#multiplayer

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 xbox