Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.08.2018 09:49
Tekken 7. Anna, Lei i zmiany w balansie we wrześniu
770V

Tekken 7. Anna, Lei i zmiany w balansie we wrześniu

Drugi sezon w Tekken 7 pojawi się wyjątkowo szybko. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami - na początku września dostaniemy postaci Anny oraz Leia, a do tego sporo innych zmian.

Pierwsze plotki na temat drugiego sezonu w Tekken 7 pojawiły się kilka tygodni temu. Potwierdzono je na początku sierpnia, gdy ujawniono, że w drugim sezonie pojawi się sześć postaci. Pierwsza dwójka - Anna i Lei wylądują już 6. września.

Negan z The Walking Dead trafi do Tekkena 7

Wraz z aktualizacją dodającą nowe postacie, w Tekken 7 znacząco zmieni się balans gry. Oprócz tego, pojawią się też nowe rzeczy. Informacje wypływają z japońskich źródeł, więc nie wszystkie są przetłumaczone, ale wiadomo już, że pojawi się opcja Auto-combo, opcja łatwego kombo oraz asyst przy jego wyprowadzaniu. Co ważne, system ten będzie dostępny offline i online, poza trybem turniejowym.

Tekken 7 - pokaz nowych mechanik w grze

Do tego pojawią się paski postępu w zdobywaniu rang oraz zmiany w jego systemie. Jeśli chodzi o sam balans w grze to nie udostępniono jeszcze jakichkolwiek informacji po angielsku, ale spodziewajcie się znaczącego przebudowania wielu zawodników.

Tekken 7 - zwiastun Anny

Tekken 7 - zwiastun Leia

 

Tagi: Bandai Namco namco bandai pc playstation 4 Tekken 7 wideo xbox