SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.08.2018 15:02
Złóż preordera na Divinity: Original Sin 2 i zagraj już teraz w część gry
661V

Złóż preordera na Divinity: Original Sin 2 i zagraj już teraz w część gry

Wydawca Divinity: Original Sin 2 przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę przedpremierową. Jeśli zdecydujemy się kupić grę przed premierą, będziemy mogli zagrać w część produkcji już teraz.

Bandai Namco wie jak zachęcić do przedpremierowego kupna Divinity: Original Sin 2. Poza dorzuceniem dodatkowych przedmiotów, osoba która złoży preordera w PS Store będzie mogła zagrać w część gry już teraz.

Divinity: Original Sin 2 na konsolach bez trybu Mistrza Gry 

O co dokładnie chodzi? Przedpremierowe zamówienia Divinity: Original Sin 2, które zostaną złożone w PS Store pozwolą pobrać grę już teraz i rozegrać cały pierwszy akt. Ekipa Larian zdradza, że zajmuje to około 20-30 godzin. Po wyjściu pełnej gry 31 sierpnia będziemy mogli rozpocząć grę tam, gdzie skończyliśmy.

I trzeba przyznać, że to jest spora zachęta do kupienia gry przed premierą. Na spokojnie możemy dwa tygodnie startem gry rozpocząć grę i później kontynuować, co jest idealnym rozwiązaniem jeśli ktoś akurat wziął urlop lub po prostu ma wakacje.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/08/09/pre-order-critically-acclaimed-rpg-divinity-original-sin-2-on-ps4-today-play-its-first-act-next-week/#sf195215554

Tagi: Bandai Namco Divinity: Original Sin 2 Larian Studios playstation 4