Anna Jurak Anna Jurak 30.07.2018 10:58
Digimon Survive na pierwszym materiale z rozgrywki
217V

Digimon Survive na pierwszym materiale z rozgrywki

Wiemy już jak wygląda faktyczna rozgrywka w grze Digimon Survive od Bandai Namco. Najnowsze materiały wideo przedstawiają zarówno część eksploracyjną jak i walkę. 

Niespełna tydzień temu przyglądaliśmy się wspólnie pierwszym screenom z gry Digimon Survive. Teraz udostępniono już pierwsze materiały z rozgrywki.

Digimon Survive na pierwszych zrzutach ekranu

Digimon Survive będzie taktyczną grą RPG w uniwersum tytułowych Digimonów. Za produkcję odpowiada Bandai Namco. Zagramy w przyszłym roku na PlayStation 4 i Nintendo Switchu. Przypominamy, że w grze pokierujemy Takumą Momotsuka, a naszym towarzyszem będzie maskotka serii, czyli Agumon. Twórcy zapewniają, że ta odsłona kładzie zdecydowanie większy nacisk na fabułę niż na walkę. Wybory podejmowane przez nas podczas dialogów wpłyną na rozwój wydarzeń oraz na ścieżkę ewolucji Digimonów. Niektóre postacie mogą nawet umrzeć na skutek naszych wyborów. Jak wiemy w Digimon Survive grafika 2D miesza się z 3D. Uświadczymy tu także sekwencji point'n'click na planszach, by znajdować przedmioty i rozwiązywać zagadki. Tą część rozgrywki zaprezentowano na materiale poniżej. Kolejne wideo skupia się już na turowej walce:

Digimon Survive - rozmowy i eksploracja

 

Digimon Survive - walka

Źródło: gematsu.com, YouTube (Giuseppe's Gaming)

Tagi: Bandai Namco Entertainment Digimon Survive gameplay Nintendo Switch playstation 4 wideo