Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 28.07.2018 15:00
Quake Champions otrzyma nowe tryby
518V

Quake Champions otrzyma nowe tryby

Queke Champions rozwija się nie tylko pod względem e-sportowym, ale także i pod kątem samej rozgrywki. Już wkrótce do gry trafi sporo nowości 

Quake Champions to najnowsza gra z legendarnego uniwersum, która od zeszłego roku jest w fazie zamkniętych testów. Bethesda zapowiedziała co zostanie usprawnione w najbliższych tygodniach.

Co i kiedy zobaczymy na QuakeCon 2018?

Quake Champions to gra mocno nastawiona na rywalizację, która jest obecna na scenie e-sportowej. Już w sierpniu deweloperzy udostępnią usprawniony system botów, którzy byli niesamowicie skuteczni. Ponadto będzie można dodawać boty do rozgrywek niestandardowych, ustalać poziom trudności walki z nimi.

Pojawi się także nowy tryb drużynowego deathmatchu, w którym 4 osoby będą mogły zmierzyć się ze sztuczną inteligencją. Oprócz tego do gry trafią:

  • Capture the flag - dwie drużyny w ciągu 20 minut(2 połowy po 10 minut) muszą przejąć jak najwięcej flag. W momencie przejmowania flagi bohaterowie nie mogą używać swoich zdolności.  Rozważane jest wprowadzenie limitu flag. Już wkrótce tryb będzie można ograć na publicznym serwerze testowym.

  • Slipgate - nowy tryb 4vs4, w którym atakujący muszą otworzyć bramę, zanim otworzy się portal. Z kolei obrońcy muszą wyeliminować atakujących. Każdy ma tylko jedno życie, nie ma możliwości odrodzenia się. Tryb będzie dostępny na publicznym serwerze testowym.

  • Arcade - tryb, w którym zasady gry będą się regularnie zmieniać. Raż możecie trafić na grę, w której wolno używać jedynie wyrzutni rakiet, innym razem pojawi się tryb, w którym po każdym zabójstwie będziecie mieć inną broń. Może się pojawić także opcja, że Czempiony będą odradzać się w losowych miejscach. Tryb będzie posiadał oddzielną poczekalnie, niezależną od trybu szybkiej gry i rankingowego.

W każdy czwartek w grze będą pojawiały się nowe okazje do nabycia czempionów, rzadkich przedmiotów czy skórek na bronie. Z okazji zbliżającego się QuakeConu, gdzie odbędą się finały rozgrywek e-sportowych w Quake Champions przez określony czas będzie można nabyć specjalny pakiet zawierający 7-dniowe doładowanie, 2 relikwia i 200 platyn. Pakiet można będzie kupować wielokrotnie.

Źródło: https://quake.bethesda.net/en/news/1YVC3dFnGcWusAMOcygW4S

Tagi: id Software pc Quake Champions