Anna Jurak Anna Jurak 27.07.2018 10:55
Yakuza Kiwami 2 - zakazany romans na materiale wideo
316V

Yakuza Kiwami 2 - zakazany romans na materiale wideo

Poznajcie Kaoru Sayamę, detektywa z Departamentu Policji w Osace i jej relację z Kazumą Kiryu. 

Yakuza Kiwami 2 to remake drugiej części serii Yakuza, która pierwotnie pojawiła się na PlayStation 2. Za produkcję odpowiedzialne jest studio SEGA. Tytuł zadebiutuje już 28 sierpnia. Zagramy jedynie na konsoli PlayStation 4. Jeśli tytuł Was interesuje, a nie pobraliście jeszcze demo gry, to przypominamy o takiej możliwości.

Demo Yakuza Kiwami 2 dostępne

W Yakuza Kiwami 2 ponownie wcielimy się w Kazumę Kiryu. Czeka na nas historia znana z oryginalnego tytułu, jednak w odświeżonej wersji, na nowocześniejszym silniku i z usprawnioną mechaniką. Powrócą również mini-gry, których ma być jeszcze więcej niż w oryginale. Twórcy zapewniają, że Yakuza Kiwami 2 będzie niesamowitym połączeniem. Czekają nas barwne postacie, komiczna walka, zadania poboczne jakich jeszcze nie widzieliśmy w żadnej innej produkcji i niesamowita historia. Są pewni, że ten tytuł przypadnie do gustu każdemu. 

Najnowszy opublikowany materiał skupia się na ożywionej relacji między Kazumą Kiryu i detektywem Kaoru Sayamą. Początki ich znajomości nie były proste. Kazumie grozi aresztowanie przez Kaoru. Zamiast tego udają się jednak na randkę i spędzają czas na wspólnym posiłku, grając w golfa czy korzystając z automatów, by wreszcie zdobyć upragnionego pluszowego misia:

Yakuza Kiwami 2 - zakazany romans

Źródło: YouTube (SegaAmerica)

Tagi: playstation 4 Sega wideo yakuza kiwami 2