Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.07.2018 10:35
Marvel Ultimate Alliance 1 & 2 usunięte z cyfrowych sklepów
511V

Marvel Ultimate Alliance 1 & 2 usunięte z cyfrowych sklepów

Jeśli ktoś z was miał w planach kupno Marvel Ultimate Alliance 1 & 2, to mamy złą wiadomość - gry zniknęły z cyfrowej dystrybucji.

Remastery Marvel Ultimate Alliance 1 & 2 pojawiły się ponownie dwa lata temu i początkowo straszyły wykonaniem. Błędy, które nękały grę zostały jednak szybko naprawione gdy sam Marvel interweniował u Activision, które posiadało licencję na gry.

Marvel wkracza do akcji - remastery Marvel Ultimate Alliance zostaną poprawione

Jeśli jednak ktoś gry nie kupił do tej pory, to tego już nie zrobi. W dwa lata po otrzymaniu licencji, ta wygasła i nie została przedłużona. Efektem tego jest usunięcie Marvel Ultimate Alliance 1 & 2 z cyfrowej dystrybucji na PC, Xboksie One i PS4. Gry nie znajdziecie już w sklepikach cyfrowych.

O ile samo usunięcie gry jest mniejszym problemem, tak brak jakichkolwiek ostrzeżeń ze strony Activision to działanie wyjątkowo skandaliczne. Jeśli ktoś nie śledził na bieżąco informacji o grze i nie był podejrzliwy ostatnimi przecenami, nie miał skąd dowiedzieć się o usunięciu gier. Ba, Activision nie pokusiło się nawet o jakiekolwiek ogłoszenie po fakcie. Ot, gry usunięto po cichu i tyle.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/925p0l/marvel_ultimate_alliance_1_2_have_been_delisted/

Tagi: Activision Marvel Ultimate Alliance Raven Software