Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.07.2018 21:04
No Man's Sky Next już dostępne. Co nowego?
1601V

No Man's Sky Next już dostępne. Co nowego?

No Man's Sky otrzymało wreszcie aktualizację 1.5, którą studio Hello Games zatytułowało NEXT. Jest to nowy rozdział w życiu ich gry, który zaznaczone sieciową grą z innymi oraz opcją gry z perspektywy 3 osoby.

No Man's Sky wreszcie jest tym, co obiecywali nam deweloperzy przed premierą. Studio w pocie czoła pracowało od momentu wydania gry dwa lata temu, wypuszczając kolejne aktualizacje. Każda kolejna przybliżała nas do gry z obietnic.

No Man's Sky - co mogło was ominąć od premiery?

Aktualizacja No Man's Sky do wersji 1.5 zajmuje na PS4 ponad 9 GB. Co dodaje oprócz opcji wspólnej gry z innymi? Chociażby widok z perspektywy 3 osoby, który możemy sobie aktywować. Praktycznie nielimitowane możliwości budowy własnych baz, przebudowaną technologię proceduralnego generowania lokacji oraz poprawioną grafikę.

Do tego mnóstwo nowych misji, struktur i wydarzeń. Sama ekipa Hello Games ujawniła, że planuje odpalać wydarzenia dla społeczności wewnątrz gry do których każdy będzie miał dostęp. Poprawek doczekał się także interfejs, sklepy na stacjach, oprawa dźwiękowa i system tworzenia przedmiotów.

Lista zmian jest GIGANTYCZNA, więc jeśli interesuje was każdy detal, to zerknijcie na oficjalną stronę gry.

No Man's Sky Next - zwiastun nowej zawartości

 

Tagi: Hello Games No Man's Sky pc playstation 4 xbox