Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 23.07.2018 19:30
Ghost Recon Wildlands łączy siły z Rainbow Six Siege
670V

Ghost Recon Wildlands łączy siły z Rainbow Six Siege

24 czerwca do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands trafi nowe darmowe rozszerzenie. Tym razem Duchy połączą się z oddziałem Rainbow.

Już wkrótce do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands trafi nowy pakiet misji i trybów o nazwie "Specjalne Operacje 2". W pierwszym rozszerzeniu tematyka obracała się wokół Splinter Cella, Sama Fishera i szpiegostwa. 

Ghost Recon Wildlands. Znamy szczegóły 2. Operacji Specjalnej

W najnowszych Specjalnych Operacjach Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands połączy siły z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.  24 lipca będzie można rozegrać Operację Archanioł umiejscowionej na prowincji na Caimanes. W trakcie misji będziemy mogli skorzystać ze zdolności Caveiry i Twitch, z którymi Duchy będą mogły komunikować się za pomocą radiokomunikacji. Za ukończenie misji gracze otrzymają rękawiczki operatorki BOPE - Caveiry - które pozwolą na skorzystanie ze zdolności bohaterki czyli odkrywanie najbliższej pozycji przeciwników.  

Ponadto do gry trafią nowe klasy - Truciciel i Chirurg - inspirowany grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - gdzie będziemy mogli skorzystać z drona, który tworzy duże chmury toksycznego dymu; podczas gdy Chirurg, stworzony na bazie operatora Doc nosi pistolet stymulujący, który może ożywić członków drużyny z dystansu.

Do gry trafi także Rainbow Six Siege Gear Pack, który zawiera:

  • pistolet Caveiry - Luison
  • nakrycie głowy Valkyrii
  • nakrycie głowy Twitch oraz modyfikowalny karabin HK 416
  • nowe skórki personalizacji

"Specjalna Operacja 2: Rainbow Six Siege" będzie najpierw dostępna dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Do wszystkich graczy trafi ona 31 lipca.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Special Operations 2: Rainbow Six Siege

 

Źródło: Ubisoft

Tagi: Ghost Recon Wildlands pc playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft wideo xbox one

Nie przegap