Warsaw Games Week. Tegoroczna edycja została odwołana

News
709V
Warsaw Games Week. Tegoroczna edycja została odwołana
Grzegorz Cyga | 20.07.2018, 13:40

Warsaw Games Week to był istny raj dla konsolowych graczy. Nie dość, że można było spędzić miło czas z rodziną to jeszcze mogliśmy zobaczyć, a czasem ograć tytuły, które dopiero wejdą na rynek. Niestety w tym roku targi się nie odbędą.

Warsaw Games Week po raz pierwszy został zorganizowany w 2015 roku. To na tej imprezie można było sprawdzić co w najbliższym czasie maja do zaoferowania polskie oddziały takich wydawców jak Sony, Microsoft, Activision czy Ubisoft

Call of Duty: Black Ops 4 z wypasioną kolekcjonerką

Dotychczas w tym okresie organizatorzy Warsaw Games Week zapowiadali kolejne edycje swoich targów. Niestety w tym roku październikowa impreza się nie odbędzie. W komunikacie prasowym czytamy, że w tym roku włodarze nie byli w stanie zapewnić odpowiedniej ilości wystawców. 

Mimo, że rok 2018 bogaty jest pod względem premier to kalendarz wydawniczy z wielu dotychczasowych wystawców WGW, ułożył się na tyle niekorzystnie, że nie bylibyśmy w stanie spełnić oczekiwanego minimum, żeby zorganizować event na wymaganych poziomie. Naszym celem od początku jest, żeby WGW było imprezą o standardzie największych i najlepszych eventów dla graczy na świecie.

Jednak w dalszej części zapowiedziano, że będą podejmowane próby, aby WGW odbyło się w przyszłym roku. Do tej pory zorganizowane zostały trzy edycje targów Warsaw Games Week. W ciągu trzech dni można było sprawdzać najnowsze gry od Sony, Microsoftu, Nintendo, Activision, Ubisoftu czy Cenegi, a także uczestniczyć w wydarzeniach e-sportowych takich jak Mistrzostwa Polski Rainbow Six Siege, finały PlayStation League czy Red Bull Wjazd na Bramkę, gdzie rozgrywały się mistrzostwa w Rocket League. Ostatnia, trzecia edycja była połączona z LifeTube VideoFest i zgromadziła rekordową frekwencję 33 716 osób.

 

 

 

Źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych