Anna Jurak Anna Jurak 19.07.2018 10:44
Forza Horizon 4 - prezentacja kolejnej pory roku
436V

Forza Horizon 4 - prezentacja kolejnej pory roku

Twórcy Forza Horizon 4 przychodzą z kolejnym materiałem prezentującym rozgrywkę. Tym razem przyszła pora, by omówić jesień.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października na PC oraz konsoli Xbox One. W zeszłym tygodniu przyglądaliśmy się wspólnie jak wygląda lato. Tym razem twórcy przedstawiają rozgrywkę podczas jesieni.

Forza Horizon 4 - rzut okiem na lato, edycję postaci i modyfikację auta

Jesień przyniesie do Forza Horizon 4 przede wszystkim piękne widoki. Przejażdżka wśród złocistych drzew i traw robi wrażenie. Oglądając kolejny godzinny materiał wideo zobaczymy też jedną z dostępnych aktywności, którą jest wyścig z poduszkowcem. Maszyna z łatwością niszczy obiekty na swojej drodze takie jak na przykład drzewa. Zaprezentowano również przełączanie się między sieciowym trybem Horizon Life oraz trybem Horizon Solo. Zmiana następuje płynnie i bez ekranów ładowania. Jeśli podczas rozgrywki natrafimy na gracza, który chciałby popsuć nam zabawę, nieustannie wjeżdżając w nasz pojazd, to wystarczy skorzystać z dostępnej opcji i uczynić innych graczy "samochodami-widmo" i uniemożliwić im w ten sposób oddziaływanie na nasze auto. Jesień to też czas wzmożonych opadów, więc w grze nie zabraknie jazdy po kałużach. Przyjrzeć mogliśmy się także trybowi photo.

Forza Horizon 4 - jesień

Źródło: YouTube (Turn10Studios)

Tagi: Forza Horizon 4 pc Playground Games wideo Xbox One