Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.07.2018 23:05
Śródziemie: Cień Wojny wreszcie bez mikrotransakcji. Dostaniemy też demo
914V

Śródziemie: Cień Wojny wreszcie bez mikrotransakcji. Dostaniemy też demo

Śródziemie: Cień Wojny zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, wraz z dzisiejszą aktualizacją pożegnało się z mikrotransakcjami. Ale to nie jedyne nowości jakie wnosi łatka.

Śródziemie: Cień Wojny mimo bycia udaną grą, zostało (i słusznie) skrytykowane za inwazyjne mikrotransakcje. Wydawca wyjątkowo długo czekał by coś z tym zrobić, ale w końcu obiecano nam ich usunięcie. Śródziemie: Cień Wojny stało się dzisiaj wolne od mikropłatności.

Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru już dostępne

To jednak nie jest jedyna nowość w aktualizacji gry. Monolith zwiększyło maksymalny poziom postaci do 80, dodając nagrody przyspieszające zdobywanie punktów doświadczenia. Dorzucono nam także nowe umiejętności, przebudowując jednocześnie system Nemesis by ten działał sprawniej.

Poprawiono także ostatni rozdział gry zmniejszając znacząco wymagany grind, dodając przy okazji narrację z punktu widzenia Szeloby. A po zaliczeniu gry dostaniemy maskę Nazgula, dająca nam wielką moc. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Dorzucono do Śródziemie: Cień Wojny także skórkę Celembrimbora.

Pełna lista (wyjątkowo długa) do przeczytania w oryginalnej wersji w tym miejscu.

Tagi: Monolith Productions pc PlayStation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive xbox