Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.07.2018 02:17
Silent Hill 2 - odkryto dwa sekrety po 17 latach!
2132V

Silent Hill 2 - odkryto dwa sekrety po 17 latach!

Silent Hill 2 skrywał dwa sekrety, które zostały odkryte po 17 latach od premiery gry. Niesamowitego odkrycia dokonał jeden z fanów.

Wydawać by się mogło, że Silent Hill 2 zostało przejrzane wzdłuż i wszerz, odkrywając przed graczami każdy swój sekret. A jednak coś się uchowało przez te 17 lat przed oczami dociekliwych.

Silent Hill 2 - prawdziwe perełki zza kulis tworzenia tego hitu

Sekrety odkrył punk7890. O czym dokładnie mowa? O minimapie, którą możemy włączyć w Silent Hill 2. A także o opcji zapisu gry w dowolnym momencie.

Co trzeba zrobić by aktywować sekrety? W przypadku minimapy, kroki wyglądają nastepująco:

Na początek, trzeba uzyskać zakończenie Psa. Po tym, w opcjach kontrolera, schemat sterowania ustawić na 2. Po tym, musimy wcisnąć następującą kombinację: Start + L2 + kwadrat + L3. Może się okazać, że wpierw musicie wejść do menu ekwipunku, wyjść i w trakcie wychodzenia przytrzymać Start i wcisnąć resztę kombinacji podanej wcześniej.

A jeśli chodzi o opcję zapisu gry w dowolnym momencie, to kombinacja jest odrobinę bardziej skomplikowana. Musimy wcisnąć: lewo + lewo na analogu lewym + lewo na prawym analogu + L2 + L1 + L3. Po tej kombinacji będziemy mogli zapisywać grę w dowolnym momencie.

Dajcie znać, czy udało się wam to aktywować. Działa to ponoć z każdą wersja gry.

Źródło: https://tcrf.net/Silent_Hill_2_(PlayStation_2)

Tagi: Konami PlayStation 2 Silent Hill 2 team silent