Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.07.2018 10:24
Call of Duty 2019 na PS5? Oferta pracy to sugeruje
1128V

Call of Duty 2019 na PS5? Oferta pracy to sugeruje

Infinity Ward pracuje nad nową odsłoną Call of Duty. Plotkuje się, że dostaniemy Call of Duty: Modern Warfare 4. Oferta pracy, którą zamieszczono na stronie sugeruje, że gra trafi także na konsole następnej generacji.

Infinity Ward po wypuszczeniu udanego, ale źle przyjętego Call of Duty: Infinite Warfare ma wrócić do korzeni. Plotki mówią, że studio, do którego z Respawn Entertainment wrócili weterani serii, miałoby pracować nad Call of Duty: Modern Warfare 4.

Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje wolniejszą rozgrywkę

Oferta pracy, którą zamieszczono na stronie studia oferuje posadę w studiu przy praczach nad niezapowiedzianym jeszcze projektem na konsole nowej generacji. Oferta sugerować może, że przyszłoroczne Call of Duty trafi nie tylko na PS4, PC i XBoksa One, ale także na PS5.

O ile oczywiście PS5 pojawi się w przyszłym roku. Bo może być też tak, że z racji kompatybilności wstecznej, gry wydane na PS4 będą mogły działać lepiej na PS5 w podobny sposób, co aktualne gry na Xboksa One na XBoksie One X. W takim wypadku deweloper być może będzie musiał uwzględnić pewne rzeczy w kodzie by gra bezproblemowo działała na PS5.

 

Źródło: https://activision.referrals.selectminds.com/infinityward/jobs/narrative-scripter-temporary-2609

Tagi: call of duty Infinity Ward playstation 5

Nie przegap