SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.07.2018 23:24
Powstaje RoboCop Returns. Reżyserem Neil Blomkamp
461V

Powstaje RoboCop Returns. Reżyserem Neil Blomkamp

Jednak dostaniemy kolejny film z RoboCopem. Jak donosie serwis Deadline, RoboCop Returns będzie kolejną próbą ożywienia serii.

Jak donosie serwis Deadline, MGM podejmie się następnej próby ożywienia marki RoboCop po niezbyt udanej ostatniej odsłonie. RoboCop Returns, bo taki wybrano tytuł, powstaje pod reżyserią Neila Blomkampa, który znany jest chociażby ze świetnego Dystryktu 9.

Producentami zostali oryginalni scenarzyści pierwszego RoboCopa - Ed Neumeier i Michael Miner. Justin Rhodes będzie scenarzystą filmu. Jego zadaniem będzie przepisanie oryginalnego skryptu autorstwa Neumeiera i Minera, który powstał lata temu jak kontynuacja filmu Paula Verhoevena.

Niestety, na ten moment to jedyne szczegóły na temat filmu. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Blomkamp poważnie podchodzi do tej produkcji, gdyż RoboCop jest jednym z filmów, które miały na niego największy wpływ w dzieciństwie i okresie dorastania.

Jak oceniacie dobór reżysera do materiału źródłowego? Liczycie na nowego RoboCopa?

Źródło: https://deadline.com/2018/07/robocop-neill-blomkamp-directing-robocop-returns-justin-rhodes-ed-neumeier-michael-miner-mgm-1202424639/

Tagi: Neil Blomkamp robocop RoboCop Returns