Pierwsze screeny z L.A. Noire na PS3 i X360

Galeria
1635V
Pierwsze screeny z L.A. Noire na PS3 i X360
Bartosz Dawidowski | 31.05.2010, 16:51

Niewiele wiadomo o grze L.A. Noire, tworzonej przez Team Bondi na PS3 i X360. Liczyłem, że Rockstar Games, które jest wydawca tej gry-kryminału, odkryje karty na tegorocznych targach w Los Angeles (nomen omen). Okazało się jednak, że Rockstar nie zjawi się na E3.

Niewiele wiadomo o grze L.A. Noire, tworzonej przez Team Bondi na PS3 i X360. Liczyłem, że Rockstar Games, które jest wydawca tej gry-kryminału, odkryje karty na tegorocznych targach w Los Angeles (nomen omen). Okazało się jednak, że Rockstar nie zjawi się na E3.xxxxx

To co wiadomo w tej chwili o L.A. Noire, to że gra na pewno będzie osadzona w klimatach Stanów Zjednoczonych z lat 40. XX wieku. W L.A. Noire wcielimy się w Cole'a Philipsa, kombatanta II. W. Ś. i oficera śledzczego policji. Wygląda na to, że w grze Team Bondi znajdzie się sporo elementów przygodówkowych - na nowych screenach w sczególności wybijają się na pierwszy plan oględziny miejsca zbrodni. Wygląda to całkiem interesująco (szczególnie samochodowa "eksplozja" czerwonego koloru ). Gra ma pojawić się w sklepach jeszcze w tym roku na PS3 i X360.
 

Źródło: własne

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper