Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.07.2018 15:16
The Last of Us Part II - Ellie będzie miała partnera
1049V

The Last of Us Part II - Ellie będzie miała partnera

Wiele rzeczy na temat The Last of Us Part II wciąż jest zagadką. Między innymi to gdzie jest Joel? Jednakże Ellie nie będzie osamotniona w najnowszej grze Naughty Dog

Oryginalne The Last of Us było grą skupiającą się na historii dwóch bohaterów, z czego jeden przez większość czasu był sterowany przez komputer. Czy w The Last of Us Part II będzie podobnie?

Troy Baker ocenia TOP 10 swoich występów

Główną bohaterką The Last of Us Part II będzie Ellie - 19-letnia dziewczyną, która w pierwszej części była głównie towarzyszką protagonisty opowieści  -  Joela. W najnowszej grze jest on obecny, jednakże na tę chwilę nie ujawniono co się z nim dzieje. Do tego podczas E3 twórcy zdradzili, że Ellie będzie jedyną grywalną postacią. Czy to oznacza, że nowe przygody dziewczyna będzie przeżywać samotnie?

Okazuje się, że nie, ponieważ jak wyjawił Neil Druckmann chociaż obecnie nie zostało to pokazane, w grze będzie obecna niezależna postać, które może towarzyszyć Ellie w nowej historii. Jej rola ma być równie ważna, jak w przypadku pierwszej gry.

W odniesieniu do gry, którą stworzyliśmy w przeszłości możemy powiedzieć, że w tej grze pojawi się jakiś NPC, nawet jeśli dotychczas go nie pokazaliśmy. Naszym celem jest ponowne odpowiedzenie na pytania: Jak są traktowani przez nas jako ludzie? Jak sprawić, by zachowywali się uczciwie? W jaki sposób mamy dać im interesujące cechy, dzięki którym mogą poruszać się po świecie, podejmować sensowne działania i zaskakiwać Cię tak, jak robią to ludzie?

W ostatnim zwiastunie widzieliśmy kilka postaci, które mogłyby towarzyszyć Ellie. Jednak kim może być partner głównej postaci - na odpowiedź na to pytanie musimy wciąż czekać, ponieważ The Last of Us Part II wciąż nie doczekało się daty premiery.

The Last of Us Part II - zwiastun E3 2018

 

Źródło: https://www.buzzfeed.com/ericsams/dangerous-threatening-and-beautiful-the-writing-team-behind?utm_term=.abXl4jAlO#.kkM8Ne18B

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II wideo