Daniel Stroński Daniel Stroński 10.07.2018 15:53
Far Cry 5. DLC "Uwięzieni na Marsie" otrzymało pierwszy zwiastun
613V

Far Cry 5. DLC "Uwięzieni na Marsie" otrzymało pierwszy zwiastun

Far Cry 5 obiecało graczom trzy duże rozszerzenia, z czego jedno mamy już za sobą. Opuszczamy Wietnam i kierujemy się... na Marsa.

Far Cry 5 obiecało trzy duże rozszerzenia, które wykorzystają schemat podstawki, wrzucając nas w zupełnie odmienne realia. Dotychczas mogliśmy zagrać w "Mroczne Godziny", gdzie jako amerykański żołnierz musieliśmy poradzić sobie za linią wroga podczas wojny wietnamskiej. DLC okazało się całkiem przyjemnym i klimatycznym sandboksem, więc od następnych dwóch dodatków również powinniśmy oczekiwać podobnych wrażeń.

Nasza recenzja dodatku Far Cry 5: Mroczne Godziny (PS4)

W przyszłym tygodniu do Sieci trafi kolejne rozszerzenie pt. "Uwięzieni na Marsie", które pokazało się dziś na zajawce i z dopiskiem "Nad Montaną rozpostarli swoje skrzydła ludzie z Marsa. / Atakować w taki sposób, to jedna wielka farsa!". Wcielimy się tam w kosmicznego bojownika walczącego z pajęczym zagrożeniem na powierzchni Czerwonej Planety.

Far Cry 5 - zwiastun DLC "Uwięzieni na Marsie"

DLC ma być dostępne od 17 lipca w ramach season pass lub oddzielnie. Przypominamy, że na przestrzeni następnych miesięcy dostaniemy ostatni dodatek, tym razem z nieumarłymi.

Tagi: dlc dodatek far cry 5 lost on mars pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal uwięzieni na marsie wideo xbox one