Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.07.2018 17:15
Return To Castle Wolfenstein - modyfikacja Venom
456V

Return To Castle Wolfenstein - modyfikacja Venom

Społeczność moderów to prawdziwe błogosławieństwo dla fanów klasycznych gier. Jeśli myślicie o powrocie do RTCW, to warto zainstalować modyfikację Venom.

Return To Castle Wolfenstein to prawdziwie wysłużony bohater rynku gier FPS. Na początku lat 90, gra z tej serii praktycznie stworzyła gatunek, a następnie w 2001 roku, jej kontynuacja nie tylko poprowadziła ciekawą kampanię fabularną, ale też dała początek szalenie popularnemu trybowi multi. I to właśnie ta produkcja jest bohaterem tego newsa.

Kultowa ekipa Power Rangers w modzie do Final Fantasy XV

Modyfikacja Venom w znaczący sposób ulepsza cale RTCW. Zaczynając od grafiki i tekstur, poprzez dodanie elementów id Tech 3, na znaczącym wzmocnieniu AI przeciwników kończąc. Nie rusza przy tym oryginalne rozgrywki i pozostaje wierna materiałowi źródłowemu. Najnowsza wersja modyfikacji ulepsza kolejną paczkę tekstów, dodaje nowe shadery, a także polepsza elementy wizualne gry tj. celownik. 

RTCW: Venom - pokaz rozgrywki z aktualizacji 5.0

Modyfikacje ściągniecie tutaj.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/rtcw-venom-mod-for-return-to-castle-wolfenstein-features-hd-textures-and-new-shaders-improves-ai/

Tagi: modyfikacja pc Return to castle wolfenstein venom wideo

Nie przegap