SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 15.12.2011 14:19
Eurosport w 3D na 3DS-ie
588V

Eurosport w 3D na 3DS-ie

Nintendo podpisało umowę partnerską z kanałem Eurosport, na mocy której użytkownicy 3DS-ów będą mogli co tydzień cieszyć się nowymi klipami w 3D na swoich kieszonsolkach. Za darmo i dzięki funkcji SpotPass. Info prasowe i zabawne wideo w rozwinięciu.

xxxxx

 

NINTENDO OGŁASZA PARTNERSTWO Z EUROSPORTEM 
 
Sportowe klipy w 3D co tydzień na Nintendo 3DS dzięki funkcji SpotPass
 
15 grudnia 2011 
 
Nintendo ogłasza partnerstwo z grupą Eurosport. Dzięki funkcji SpotPass co tydzień udostępniane będą sportowe filmy wideo w 3D, dostępne poprzez dedykowaną aplikację Eurosport dostępną za darmo w Nintendo eShop.
 
Filmy będą publikowane co tydzień od 15 grudnia przez kolejny rok. Każdy 2-3 minutowy klip z popularnego programu WATTS będzie prezentował luźne spojrzenie na ekscytujące i śmieszne sportowe wyczyny z całego świata. Materiały będą dostępne do pobrania za darmo w 3D dla użytkowników Nintendo 3DS.
 
Laurent Fischer, dyrektor zarządzający PR i marketingu Nintendo of Europe, mówi:
"Staramy się dostarczać zabawne i ekscytujące treści dla naszych fanów, a nowe partnerstwo z Eurosportem będzie tego dowodem. Z przyjemnością rozpoczynamy emisję cotygodniowego programu WATTS, dostępnego wraz z materiałami od innych partnerów Nintendo Video".
 
"Klipy 3D programu WATTS, jednego z najbardziej rozpoznawanych programów Eurosportu, zapewnią posiadaczom Nintendo 3DS dużo rozrywki", mówi Heather Bowler, Global Communications Director, Eurosport. "Eurosport i Nintendo jako liderzy w swoich obszarach działań idealnie wpasowują się w tę współpracę, poszerzając zasięg dotarcia do swoich klientów".
 
Partnerstwo z Eurosportem, europejskim liderem programów sportowych, to część strategii, która ma za zadanie dostarczyć nowe treści w 3D dla posiadaczy Nintendo 3DS w Europie. Poprzednie i przyszłe partnerstwa na Nintendo Video obejmują: Berliner Philharmoniker Orchestra, Red Bull Media House oraz Aardman Animations. Aplikacja Eurosportu, jak i Nintendo Video wykorzystują możliwości technologii SpotPass, pozwalając właścicielom Nintendo 3DS otrzymywać treści w zasiągu bezprzewodowego internetu, nawet w czasie gdy twój 3DS jest w stanie czuwania.
 

Tagi: 3ds eurosport Nintendo