Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.07.2018 13:40
Hitman 2 otrzyma na start 6 lokacji
279V

Hitman 2 otrzyma na start 6 lokacji

Hitman 2 nie zostanie podzielony jak poprzednia odsłona na odcinki. Rodzi się zatem pytanie - ile misji otrzymamy w podstawowej wersji gry?

W listopadzie tego roku miłośnicy cichych metod zabójstwa i Agenta 47 będą zachwyceni, ponieważ 13 listopada ukaże się Hitman 2. Nowe przygody łysego zabójcy zostaną wydane pod banderą Warner Bros Interactive, a gra nie zostanie podzielona na odcinki, na premierę których musieliśmy chwilę poczekać.

Wyciek zdradza lokacje w Hitmanie 2

Hitman 2 zostanie wydany jako pełnoprawna produkcja, która ma być rozwijana przez twórców po premierze. Dlatego też potencjalnie nowe misje, historie czy tryby otrzymamy jak deweloperzy je stworzą, nie mając poczucia, że zostało to specjalnie pocięte na kawałki.  

Dotychczas nie wiadomo było jak bogata będzie podstawowa zawartość, która będzie dostępna bezpośrednio w dniu premiery gry.  Jeden z przedstawicieli studia IO Interactive zdecydował się wyjawić co otrzymamy na start.

Mamy sześć potwierdzonych lokacji, które będą dostępne od dnia premiery i w każdej znajdzie się wiele misji.

Te misje będą obejmować główne misje fabularne, kontrakty stworzone m.in. przez graczy, tryb Eskalacji, tryb Okazji oraz Nieuchwytny cel.

Hitman 2 pojawi się 13 listopada na Playstation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Obecnie zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymacie dostęp do misji snajperskiej, którą możecie przejść sami lub w kooperacji z drugim graczem.

 

 

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/07/03/hitman-2-how-many-levels/

Tagi: Hitman 2 IO Interactive pc PlayStation 4 Warner Bros. Interactive xbox one