Daniel Stroński Daniel Stroński 02.07.2018 20:36
Fallout 76 - będzie "parasol ochronny" dla nowych graczy
596V

Fallout 76 - będzie "parasol ochronny" dla nowych graczy

Fallout 76 wciąż pozostaje niewiadomą, mimo ogólnego nakreślenia nowego pomysłu na wspólną rozgrywkę. Wywiad z Toddem Howardem przynosi nowe informacje.

Fallout 76 zostało ogłoszone w ubiegłym miesiącu i ma to być RPG-owy survival, jaki znamy z ostatnich odsłon, tyle że tym razem po świecie będą biegali inni gracze. Nasza postać będzie pochodziła ze schronu 76, jednego z pierwszych, które zostały otworzone po wybuchu bomby atomowej. Zapowiada się więc ryzykowny projekt z tłem fabularnym, który może połączyć poprzedniczki. Teraz otrzymaliśmy garść nowych szczegółów.

Sony robi problemy w kwestii rozgrywki międzyplatformowej w Falloucie 76

We włoskim serwisie Multiplayer.it pojawił się wywiad z Toddem Howardem z Bethesdy, który ujawnił kilka ciekawych informacji na temat nadchodzącej gry. Dowiedzieliśmy się, że będzie istniał pewien "parasol ochronny" dla nowych graczy i tych na poziomach 1-4 nie będzie można zabić, choć może to jeszcze ulec zmianom. Chociaż NPC-ów ograniczono na rzecz żywych graczy, questy otrzymamy poprzez holotaśmy, roboty, stacje radiowe, specjalne wydarzenia itp. Pomyślano także o cyklu dnia i nocy, a serwery będą się między sobą różnić porami dnia.

Nie uświadczymy również wierzchowców ani czegokolwiek, na czym będzie można jeździć, lecz dostaniemy opcję szybkiej podróży do odwiedzonych wcześniej miejsc. Co do budowania własnych baz, będą one zniszczalne, ale nie po to, by wymusić złośliwe zachowanie, a żeby powstrzymać graczy przez zbudowaniem czegoś, co przypadkowo (lub nie) zablokuje dostęp do ważnego miejsca.

Fallout 76 - zwiastun z E3 2018

 

Źródło: https://multiplayer.it/articoli/todd-howard-fallout-76-the-elder-scrolls-6-starfield.html

Tagi: Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 Todd Howard wideo xbox one