Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.06.2018 16:26
Co kupić w weekendowej promocji w PS Store?
4757V

Co kupić w weekendowej promocji w PS Store?

Weekendowa oferta dostępna jest do 3 lipca, przed nami więc jeszcze kilka dni w trakcie których dostępnych w promocji będzie prawie 70 gier. Które z nich warto kupić?

Abzu - 29 zł

Podwodny symulator eksploracji oceanów. Tak w skrócie można nazwać Abzu, które mocno przywodzi na myśl Podróż, co jest komplementem w przypadku tej gry. Przyjemna wizualnie opowieść na niecałe dwie godzinki.


Darkest Dungeon: Crimson Edition - 42 zł

Kompletne wydanie Darkest Dungeon to bez dwóch zdań najtrudniejsza i najbardziej bezlitosna gra w zestawieniu. Dostajemy podstawową grę, dodatkową klasę postaci oraz dodatek Crimson Court. I przy okazji wersję na Vitę, gdyż tytuł oferuje opcję cross-buy.


Firewatch - 21 zł

Firewatch już raz polecaliśmy i w tej cenie polecę tytuł raz jeszcze. W opinii fanów gatunku - najlepszy symulator chodzenia,który od początku wciąga opowiadaną historią.


Manual Samuel - 10,50 zł

Specyficzny tytuł przygodowy, któremu warto dać szansę. Pisaliśmy o nim w recenzji tak: Manual Samuel jest niezbyt poważną przygodą, idealną dla każdego entuzjasty głupkowatego humoru. Ciekawy eksperyment, ale musicie czuć ten rodzaj humoru.


Outlast 2 - 42 zł

Znacznie lepsza kontynuacja produkcji studia Red Barrels. Tym razem zamiast psychiatryka, mamy farmę nawiedzionych religijnie ludzi. Straszniej, z lepsza grafiką i sensowniejszą historią. Jeśli nie interesują was pudełka - bierzcie w tej cenie cyfrę.


Overcooked - 21 zł

Overcooked dumnie dzierży w rękach tytuł najlepszej gry kooperacyjnej ostatnich lat. Z pozoru prosta rozgrywka - praca w kuchni - sprawdza się idealnie w kilka osób. Jeśli szukacie angażującej gry na imprezy - trafiliście idealnie.


The Incredible Adventures of Van Helsing: Extended Edition - 25 zł

Pierwsza część przygód Van Helsinga jest najlepszą z całej trylogii. W tym przypadku mamy do czynienia z typową grą hack 'n' slash na modłę Dialbo. Van Helsing nie robi nic poza gatunkowe standardy, ale w tej cenie osoby na głodzie gatunkowym mogą po grę sięgnąć.

 

Tagi: co kupić playstation 4