Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.06.2018 19:27
W FIFA 19 poznamy procentowe szanse wypadnięcia kart w FUT
1147V

W FIFA 19 poznamy procentowe szanse wypadnięcia kart w FUT

FIFA 19 nie zrezygnuje z paczek w FIFA Ultimate Team. Niezależnie od krytyki jaka spłynęła na EA podczas premiery Star Wars Battlefront 2, wydawca nie będzie zarzynał kury znoszącej złote jaja. Poznamy jednak procentowe szanse na zdobycie kart.

Redakcja Eurogamera miała okazję porozmawiać z wiceprezesem EA Sports - Darylem Holtem. Zapytano go o paczki w FIFA Ultimate Team i czy studio zamierza coś z nimi zrobić z uwagi na ogólną krytykę spływającą w kierunku lootboksów od dłuższego czasu.

FIFA 19 oficjalnie. Data premiery i Liga Mistrzów potwierdzone

Oczywiście jeśli ktoś marzył, że paczki z FIFA Ultimate Team znikną - srogo się zawiedzie. EA postanowiło, że będzie jedynie informować jakie są procentowe szanse na otrzymanie rzadkich kart w paczce.

W Ultimate Team, kupując paczkę będziesz wiedział co dostaniesz. Zawsze przydzielana jest pewna część nagród. W tym roku dodamy do gry informacje o procentowych szansach na otrzymanie danych kart. To pojawi się we wszystkich tegorocznych grach sportowych. Gracze będą wiedzieć jaką mają szansę by dostać coś wartościowego.

I na tym się skończy. Ruch reaktywny względem możliwych akcji zabraniających elementów hazardu w grach. W ten sposób EA może się obronić, że ich system nijak ma się do hazardu, bo ludzie wiedzą co dostaną, więc i element losowości jest tu znikomy.

FIFA 19 - oficjalny zwiastun gry

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-06-29-ea-says-fifa-19-will-disclose-pack-odds

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada FIFA 19 fifa ultimate team pc playstation 4 xbox